SUPER OKAZION! Tokë në shitje!

 • 17.000€
11 Rinas, Rinas, Bashkia Librazhd, Elbasan County, Central Albania, Albania
shitje

SUPER OKAZION! Tokë në shitje!

11 Rinas, Rinas, Bashkia Librazhd, Elbasan County, Central Albania, Albania
 • 17.000€

Details

 • Price: 17.000€
 • Size: 2568 m²
 • Type: toke
 • Status: shitje
 • Mob / Tel: 00355683667888

Features

Description

Shitet tokë me një sipërfaqe prej 2568 m2.
Toka ndodhet në Fshatin Budull rruges së Aeroportit të Rinasit .
Sipërfaqe e bollshme dhe mundësi shfrytezimi me prespektive zhvillimi si buqesor ashtu edhe ngritje e bizneseve te ndryshme me rruge kryesore .
Toka është e paisur me dokumentacion të rregullt.
Çmim OKAZION prej 17000 Euro.
Cel: 00355683667888

 • Address Toka ndodhet në Fshatin Budull rruges së Aeroportit të Rinasit
 • City Tirane
 • Area 11 Rinas

Contact Information

View Listings
propertyalbaniarealestate
 • propertyalbaniarealestate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
propertyalbaniarealestate
 • propertyalbaniarealestate