SUPER OKAZION TE UNIVERS CITY…APARTAMENTE 1+1,2+1,3+1..!! VETEM PER 3 DITE…!!

11 QTU / Kashar / Casa Italia, Univers City

Details

  • Type: Apartament
  • Status: shitje
  • Mob / Tel: 0692033335

Description

Shiten apartamente te tipologjis 1+1,2+1,3+1 ne nje nga komplekset me te reja ne Tirane nje qyteze brenda nje qyteti me planimetri shume te mira ne nje zone te qete per banim me te gjitha fasilitetet e mundshme per nje jetese te mire.!!Univers City do të jetë komuniteti që do t’ju ofrojë qetësinë, atmosferën relaksuese, sigurinë, lehtësinë dhe komoditetin e një qyteti të vogël, duke pasur luksin që të jeni afër qendrës së kryeqytetit.
SHITETN PER NJE CMIM SUPER OKAZION…..!! VETEM PER 3 DITE..!!
CDO INFORMACION NE LIDHJE ME CMIMIN DO TE BEHET PUBLIK VETEM NE ZYRE…!!
Nxitoni te perfitoni nga kjo oferte e limituar ne Kohe…!!
LIKUJDIM TOTAL..!!
Vetem per klientat qe njofin zonen..!!
Nxitoni te beni tuajin keto apartamente..!!
www.pronareger.com
Per me shum informacion na kontaktoni ne nr: 0694273672, 0692033335
REAL ESTATE REGER

  • Address Univers City
  • City Tirane
  • Area 11 QTU / Kashar / Casa Italia

Contact Information

View Listings
Agjensi Imobiliare Reger

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Agjensi Imobiliare Reger
  • Agjensi Imobiliare Reger