Super Okazion te Shkolla e Bashkuar… Apartament 2+1…!!

 • 72.500€
4 Spitali / Allias / Tufine, Shkolla e Bashkuar, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
shitje

Super Okazion te Shkolla e Bashkuar… Apartament 2+1…!!

4 Spitali / Allias / Tufine, Shkolla e Bashkuar, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 72.500€

Details

 • Price: 72.500€
 • Size: 93 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 4
 • Mob / Tel: +355682017333

Description

SUPER OKAZION TE SHKOLLLA E BASHKUAR… Apartament 2+1..!!

Shitet apartament 2+1 me nje siperfaqe 93 m2 ne katin e 4 .. NE NDERTIM (faza karabina)
Apartamenti ndodhet te shkolla e Bashkuar ne nje pallat te ri ne ndertim me puime super cilesore me nje planimetri dhe orjentim te mire ne nje zone shume te mire per banim me te gjitha fasilitetet e mundshme per nje jetese te mire dhe te qete…!! Per momentin pa Hipoteke pasi eshte ne ndertim..!!
SHITET PER NJE CMIM OKAZION 780 EURO m2 NGA 950 EURO m2 QE ESHTE CMIMI AKTUAL NE ATE PALLAT…!!
Vetem per 3 dite…!!
LIKUJDIM TOTAL…. !!
Nxitoni te perfitoni nga kjo ofert e limituar ne kohe…!!
Vetem per klientat qe njofin zonen..!!
Per me shume informacion ju lutem na kontaktoni.
REAL ESTATE I-DEAL
0682017333
0696410104
Rruga Komuna e Parisit, Pallati nr3. Kati i Pare

 • Address Shkolla e Bashkuar, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 4 Spitali / Allias / Tufine

Contact Information

View Listings
Real Estate I-DEAL

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Real Estate I-DEAL
 • Real Estate I-DEAL