SUPER OKAZION TE PARKU… Apartament 3+1…!! SHITJE URGJENTE..!!

 • 196.000€
7 ish Parku / Globe / Fabrika Bukes, Ish Parku
shitje
7 ish Parku / Globe / Fabrika Bukes, Ish Parku
 • 196.000€

Details

 • Price: 196.000€
 • Size: 145 m²
 • Rooms: 4
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 4
 • Mob / Tel: 0692033335

Description

Shitet apartament 3+1 me nje siperfaqe 145 m2 ne katin e 4.. NE NDERTIM…!!
Apartamenti ndohet te kompleksi SQUERE 21 ne nje nga komplekset me te mire dhe me te bukur te zones me punime super cilesore me nje planimetri dhe orjentim te perkryer ne nje nga zonat me te mira dhe me te kerkuara te Tiranes..!! Per momentin pa Hipoteke pasi eshte ne ndertim..!!
SHITET PER NJE CMIM SUPER OKAZION 1350 EURO m2 NGA 1600 EURO m2 QE ESHTE CMIMI AKTUAL NE ATE KOMPLEKS…!!
LIKUJDIM TOTAL..!!
Nxitoni te perfitoni nga kjo ofert e limituar ne kohe..!!
Vetem per klientat qe njofin zonen..!!
Nxitoni te beni tuajin kete apartament..!!
www.pronareger.com
Per me shum informacion na kontaktoni ne nr: 0694273672, 0692033335
Na vizitoni ne zyren tone, adresa: Prane ish ekspozites shqiperia sot, ngjitur me bar restorant E88, bulevardi Gjergj Fishta.
REAL ESTATE REGER.

 • Address Ish Parku
 • City Tirane
 • Area 7 ish Parku / Globe / Fabrika Bukes

Contact Information

View Listings
Agjensi Imobiliare Reger

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Agjensi Imobiliare Reger
 • Agjensi Imobiliare Reger