SUPER OKAZION TE LIQENI I THATE… APARTAMENT 2+1…!!

5 Liqeni thate / Kopshti Botanik, Rr. Liqeni i Thate
shitje
5 Liqeni thate / Kopshti Botanik, Rr. Liqeni i Thate

Details

  • Size: 120 m²
  • Rooms: 3
  • Bathrooms: 2
  • Type: Apartament
  • Status: shitje
  • Mob / Tel: 0692033335

Description

Shitet apartament 2+1 me nje siperfaqe 120 m2 me dy tualete… NE NDERTIM..!!
Apartamenti ndodhet prane liqenit te thate, perballe hotel Radison , ne nje super kompleks banimi dhe sherbimesh, ne nje nga rezidencat me unike ne Tirane ne ndertim me punime super cilesore me nje planimetri dhe orjentim shume te mire ne nje nga zonat me te mira dhe me te kerkuara te Tiranes me te gjitha fasilitetet e mundshme per nje jetese te mire dhe te qete..!! Per 14 muaj celsat ne dore. Cfare ju duhet e gjeni brenda kesaj rezidence. Vetem kerkesa serjoze per ju qe kerkoni cdo gje me nje blerje.
CMIMI BEHET PREZENT VETEM NE ZYRE..!!
SHITET PER NJE CMIM OKAZION NGA 1600 EURO QE ESHTE CMIMI AKTUAL NE ATE REZIDENCE..!!
LIKUJDIM TOTAL…!!
Vetem per klientat qe njofin zonen…!!
www.pronareger.com
Per me shum informacion na kontaktoni ne nr: 0694273672, 0692033335
REAL ESTATE REGER

  • Address Rr. Liqeni i Thate
  • City Tirane
  • Area 5 Liqeni thate / Kopshti Botanik

Contact Information

View Listings
Agjensi Imobiliare Reger

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Agjensi Imobiliare Reger
  • Agjensi Imobiliare Reger