SUPER OKAZION TE KOMUNA E PARISIT… APARTAMENT 2+1…!! VETEM PER 24 ORE..!!

 • 190.000€
5 Komuna Parisit / Kristal Center, Komuna e Parisit, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1060, Albania
shitje
5 Komuna Parisit / Kristal Center, Komuna e Parisit, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1060, Albania
 • 190.000€

Details

 • Price: 190.000€
 • Size: 133 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 3

Description

Shitet apartament 2+1 me nje siperfaqe 133 m2 ne katin e 3… NE NDERTIM..!!
Apartamenti ndodhet ne komunen e Parisit, ne rrugen Medar Shtylla , ne nje pallat te ri ne ndertim me punime super cilesore me nje planimetri dhe orjentim shume te mire ne nje rezindence ne nje nga zonat me te mira dhe me te kerkuara te Tiranes me te gjitha fasilitetet e mundshme per nje jetese te mire dhe te qete..!! Per momentin Pa Hipoteke pasi eshte ne ndertim…!!
SHITET PER NJE CMIM OKAZION 1430 EURO m2 NGA 1700 EURO QE ESHTE CMIMI AKTUAL NE ATE PALLAT..!!
VETEM PER 24 ORE..!!
LIKUJDIM TOTAL…!!
Vetem per klientat qe njofin zonen…!!
www.pronareger.com
Per me shum informacion na kontaktoni ne nr: 0694273672, 0692033335
REAL ESTATE REGER

 • Address Komuna e Parisit, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1060, Albania
 • City Tirane
 • Area 5 Komuna Parisit / Kristal Center

Contact Information

View Listings
Agjensi Imobiliare Reger

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Agjensi Imobiliare Reger
 • Agjensi Imobiliare Reger