SUPER OKAZION TE EXPOZITA… APARTAMENT 2+1…!!

7 Ekspozita / Gjykata, Ish Ekspozita

Details

 • Size: 122 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 8
 • Mob / Tel: 0692033335

Description

Shitet apartament 2+1 me nje siperfaqe 122 m2 ne katin e 8… NE NDERTIM..!!
Apartamenti ndodhet te Ekspozita , ne nje pallat te ri ne ndertim me punime super cilesore me nje planimetri dhe orjentim shume te mire ne nje rezindence ne nje nga zonat me te mira te Tiranes me te gjitha fasilitetet e mundshme per nje jetese te mire dhe te qete..!! Per momentin Pa Hipoteke pasi eshte ne ndertim…!!
SHITET PER NJE CMIM OKAZION I CILI BEHET PREZENT VETEM NE ZYRE..!!
LIKUJDIM TOTAL…!!
Vetem per kliente serioze dhe qe njohin zonen…!!
www.pronareger.com
Per me shum informacion na kontaktoni ne nr: 0694273672, 0692033335
REAL ESTATE REGER

 • Address Ish Ekspozita
 • City Tirane
 • Area 7 Ekspozita / Gjykata

Contact Information

View Listings
Agjensi Imobiliare Reger

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Agjensi Imobiliare Reger
 • Agjensi Imobiliare Reger