SUPER OKAZION TE BULEVARDI I RI…APARTAMENT 3+1..!!

 • 160.000€
9 Don Bosko / Jordan Misja, Bulevardi I ri
shitje
9 Don Bosko / Jordan Misja, Bulevardi I ri
 • 160.000€

Details

 • Price: 160.000€
 • Size: 119 m²
 • Rooms: 4
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 7

Description

Shitet apartament 3+1 me nje siperfaqe 119 m2 ne katin e 7 te bulevardi i ri.. NE NDERTIM…!!

Apartamenti ndodhet ne fillim te bulevardit  te ri ne ndertim me punime super cilesore me nje planimetri dhe orjentim shume te mire ne nje nga zonat me te pelqyer dhe me presperktive per banim me te gjitha fasilitetet e mundshme per nje jetese te mire…!!

Per momentin pa Hipoteke pasi eshte ne ndertim..!!

SHITET PER NJE CMIM OKAZION 1350 EURO M2, DUKE PATUR PRASYSH QE  1300 EURO M2 QE ESHTE CMIMI AKTUAL NE FUND TE BULEVARDIT…!!

LIKUJDIM TOTAL..!!

Vetem per klientat qe njofin zonen..!!

Nxitoni te beni tuajin kete apartament..!!

www.pronareger.com

Per me shume informacion na kontaktoni ne nr: 0694273672, 0692033335

REAL ESTATE REGER

 • Address Bulevardi I ri
 • City Tirane
 • Area 9 Don Bosko / Jordan Misja

Contact Information

View Listings
Agjensi Imobiliare Reger

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Agjensi Imobiliare Reger
 • Agjensi Imobiliare Reger