SUPER OKAZION TE BULEVARDI I RI…APARTAMENT 2+1..!! VETEM PER 3 DITE…!!

 • 106.000€
9 Don Bosko / Jordan Misja, Bulevardi i Ri
shitje
9 Don Bosko / Jordan Misja, Bulevardi i Ri
 • 106.000€

Details

 • Price: 106.000€
 • Size: 106 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 4
 • Mob / Tel: 0692033335

Description

Shitet apartament 2+1 me nje siperfaqe 106 m2 ne katin e 4-te te bulevardi i ri.. NE NDERTIM…!!
Apartamenti ndodhet te rr. Jordan Misja, prane bulevardit te ri ne ndertim me punime super cilesore me nje planimetri dhe orjentim shume te mire ne nje zone te mire dhe te qete per banim me te gjitha fasilitetet e mundshme per nje jetese te mire…!!
Per momentin pa Hipoteke pasi eshte ne ndertim..!!
SHITET PER NJE CMIM OKAZION 1000 EURO m2 NGA 1350 EURO M2 QE ESHTE CMIMI AKTUAL NE ATE KOMPLEKS…!!
VETEM PER 3 DITE…!!
LIKUJDIM TOTAL..!!
Vetem per klientat qe njofin zonen..!!
Nxitoni te beni tuajin kete apartament..!!
www.pronareger.com
Per me shum informacion na kontaktoni ne nr: 0694273672, 0692033335
REAL ESTATE REGER

 • Address Bulevardi i Ri
 • City Tirane
 • Area 9 Don Bosko / Jordan Misja

Contact Information

View Listings
Agjensi Imobiliare Reger

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Agjensi Imobiliare Reger
 • Agjensi Imobiliare Reger