SUPER OKAZION! Shitet shtepi 2-kateshe tek Ali Demi!

 • 125.000€
1 Ali Demi / Tregu Elektrik, Rruga Ali Shefqeti, Tirana, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
shitje

SUPER OKAZION! Shitet shtepi 2-kateshe tek Ali Demi!

1 Ali Demi / Tregu Elektrik, Rruga Ali Shefqeti, Tirana, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 125.000€

Details

 • Price: 125.000€
 • Size: 280 m²
 • Rooms: 8
 • Bathrooms: 2
 • Type: shtepi
 • Status: shitje
 • Kati: 2
 • Mob / Tel: 00355686511111

Description

Shitet shtëpi private në Shkozë, Rruga Ali Demi.
Disponon sipërfaqe ndërtimi 215m2 dhe sipërfaqe totale 280m2.
Shtëpia ka 2 kate secilin me hyrje më vete dhe ofron mundësi për të ndërtuar edhe një kat tjetër.
Kati i parë është i organizuar në 1 ambjent ndenje, 2 dhoma gjumi dhe 1 tualet ndërsa kati i dytë është i organizuar në: 1 ambient ndenje, 3 dhoma gjumi dhe 1 tualet.
Shtëpia është e rrethuar me oborr të bollshëm dhe pozicioni i saj bën të mundur ndriçimin gjatë gjithë ditës nga drita e diellit.
Shtëpia disponon dokumentacion të rregullt hipotekor. Zona në të cilën ndodhet shtëpia është e plotësuar me të gjitha shërbimet e nevojshme si shkolla, qendra shëndetësore, 15 min larg qendrës së Tiranës.

Për më tepër informacion apo një vizitë në prone kontaktoni në:
+355 4 222 6005
+355686511111
realestate@immoalbania.com
Bulevardi Bajram Curri, Tirane, Albania. 1019

 • Address Rruga Ali Shefqeti, Tirana, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 1 Ali Demi / Tregu Elektrik

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Immo Albania
 • Immo Albania