SUPER OKAZION!!! SHITET LOKAL TEK KONTAKTI

 • 149.000€
7 Rr. e Kavajes / 21 Dhjetori, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
shitje

SUPER OKAZION!!! SHITET LOKAL TEK KONTAKTI

7 Rr. e Kavajes / 21 Dhjetori, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 149.000€

Details

 • Price: 149.000€
 • Size: 56 m²
 • Bathrooms: 2
 • Type: ambjent biznesi
 • Status: shitje
 • Mob / Tel: +355692033500

Description

SUPER OKAZION!!! SHITET LOKAL TEK KONTAKTI

Tek Kontakti, shitet Super Lokal. Aktualisht eshte ne gjendje pune dhe shitet i kompletuar, me te gjitha paisjet. Lokali ndodhet ne katin zero eshte 54 m2 perfshire dhe veranden me siperfaqe 100 m2. Organizohet ne nje ambient te brendshem open space dhe nje ambient ku eshte vendosur banaku,  ka 1 tualet. Eshte i arreduar me te gjitha pajisjet dhe kushtet bashkohore  per te ofruar nje sherbim sa me te kendshem. Lokali ka nje klientele te kenaqshme dhe nje xhiro shume te mire per shkak te vendodhjes qe ka. Jane nje sere komponentesh qe e bejne realisht nje prone teper cilesore dhe me cmim okazion.

Disponon dokumentacion te plote hipotekor.

Per te patur me teper informacion dhe per te kuptuar vleren reale te kesaj prone, ju ftojme te na kontaktoni ne nr: 0692033500.

SUPER OKAZION!!! SHITET LOKAL TEK KONTAKTI

 • Address 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 7 Rr. e Kavajes / 21 Dhjetori

Contact Information

View Listings
Billion Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Billion Real Estate
 • Billion Real Estate