SUPER OKAZION !! SHITET APARTAMENTE 3+1+2 NE POGRADEC

 • 55.000€
, Pogradec
shitje

SUPER OKAZION !! SHITET APARTAMENTE 3+1+2 NE POGRADEC

, Pogradec
 • 55.000€

Details

 • Price: 55.000€
 • Size: 120 m²
 • Rooms: 4
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 4
 • Mob / Tel: 0692070788

Description

SUPER OKAZION!!! Shitet apartament 3+1+2 +2 ne qender te Pogradecit.

Apartamenti ndodhet ne katin e 4,me nje siperfaqe prej 120m2. organizohet ne 3 dhoma gjumi, 1 kuzhin, 1 dhome ndenje, 2 tualete .

Apartamenti eshte nje ndertim shume cilesor i shtruar me parket , me sistem ngrohje gaze dhe drru, me dyer dhe dritare dopjo xham,

tualet me hidrsanitare cilesore, pamje panoramike, ndricim perfekt, instalimet te gjitha funksionale.

Zona ku ndodhet ofron te gjith facilitetet e nevojshme ku mbizoteron qetesia dhe relaksi.

Apartamenti shitet i mobiluar ne menyre moderne.

Apartamenti disponon dokumentacion te plote hipotekor.

Kontakto tani ne numrin 0692070788 per te realizuar nje vizite ne kete prone ose ne prona te ngjashme.

 • City Pogradec

Contact Information

View Listings
Billion Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Billion Real Estate
 • Billion Real Estate