SUPER OKAZION !!!SHITET APARTAMENT 2+1+2 tek GENER 2 LIQENI

 • 182.000€
5 Liqeni / Rr. Kosovareve, Liqeni i Tiranës, Liqeni Thate, Lagjja e Vjetër (Selita e Vogël), Farkë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
shitje

SUPER OKAZION !!!SHITET APARTAMENT 2+1+2 tek GENER 2 LIQENI

5 Liqeni / Rr. Kosovareve, Liqeni i Tiranës, Liqeni Thate, Lagjja e Vjetër (Selita e Vogël), Farkë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
 • 182.000€

Details

 • Price: 182.000€
 • Size: 130 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 2
 • Mob / Tel: +355692033500

Description

SUPER OKAZION !!!SHITET APARTAMENT 2+1+2 tek GENER 2 LIQENI

Okazion! Shitet super apartament i tipologjisë 2+1 pranë kompleksit “GENER 2 ”.

Pozicionuar në një zonë shume te preferuar te kryeqytetit ndryshe e thene MUSHKRIA e Tiranes . cilësia e ndërtimit është një karakteristikë dalluese për të ofruar një nivel të lartë jetese.

Ndërtesat janë të pajisura me ashensorë modern, fasadë termike kapotë ose të ventiluar, me pajisje hidro-mekanike inkaso GEBERIT dhe sisteme e pajisje elektrike të cilësisë së lartë.

Kompleksi ofron hapësira rekreative për banorët, një pishinë të përbashkët, një kënd lojrash për fëmijët dhe shumë shërbime e lehtësira për jetesë të qetë në komunitet, krahas parkimit të sigurtë. Apartamenti ndodhet në katin 5 dhe ka një sipërfaqe prej 130 m2.Kompleksi eshte i perbere nga disa ndertesa shume kateshe  qe arrijn deri ne 17 kate sherbimi te cilat te ofrojne te gjitha sherbimet qe nevojiten per nje jetese sa me komode . Për një vizitë në këtë pronë ose në prona të ngjashme kontaktoni në numrin +3550692033500

 • Address Liqeni i Tiranës, Liqeni Thate, Lagjja e Vjetër (Selita e Vogël), Farkë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
 • City Tirane
 • Area 5 Liqeni / Rr. Kosovareve

Contact Information

View Listings
Billion Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Billion Real Estate
 • Billion Real Estate