SUPER OKAZION!! SHITET APARTAMENT 2+1+2 NE FRESK ID-958

 • 55.000€
3 Fresku / Linze / Dajt, Fresku, Qesarak (Linsa), Tirana Municipally, Dajt, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
shitje

SUPER OKAZION!! SHITET APARTAMENT 2+1+2 NE FRESK ID-958

3 Fresku / Linze / Dajt, Fresku, Qesarak (Linsa), Tirana Municipally, Dajt, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
 • 55.000€

Details

 • Price: 55.000€
 • Size: 111 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 4
 • Mob / Tel: +355692033500

Description

SUPER OKAZION!! SHITET APARTAMENT 2+1+2 NE FRESK ID-958

Ne Fresk ,ne nje nga Komplekset me te mira te zones,ndertim i vitit 2020 shitet Apartament 2+1+2 me siperfaqe 111 m2 . Kompleksi dhe apartamenti kane punime mjaft cilesore qe nga fasada e ventiluar, termoizolim, vetrata me dopio xham termik, izolim akustik, sisteme hidraulike instalime per sisteme qendrore kondicionimi etj. Apartamenti eshte 111m2 .   Apartamenti ndodhet ne katin e 4 banimi  dhe eshte i organizuar ne nje sallon me hapesir te madhe, bashke dhe me ambjentin e gatimit si dhe ka dalje ne ballkon. Ka 2 dhoma gjumi , 2 tualete dhe 1 ballkon me hapesire te bollshme. Eshte investimi ideal per dike qe kerkon nje jetese te qete ne ajer te paster dhe larg zhurmave. Disponon dokumentacion te plote hipotekor. Kontakto ne numrin e telefonit 0692033500

SUPER OKAZION!! SHITET APARTAMENT 2+1+2 NE FRESK

 • Address Fresku, Qesarak (Linsa), Tirana Municipally, Dajt, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
 • City Tirane
 • Area 3 Fresku / Linze / Dajt

Contact Information

View Listings
Billion Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Billion Real Estate
 • Billion Real Estate