SUPER OKAZION!!! Shitet apartament 1+1 tek Rezidenca Turdiu

 • 54.400€
7 Fusha Aviacionit, Rezidenca Turdiu tek Ish Fusha e Aviacionit
shitje

SUPER OKAZION!!! Shitet apartament 1+1 tek Rezidenca Turdiu

7 Fusha Aviacionit, Rezidenca Turdiu tek Ish Fusha e Aviacionit
 • 54.400€

Details

 • Price: 54.400€
 • Size: 64 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 4
 • Mob / Tel: 00355686511111

Description

Shitet apartament 1+1 tek Rezidenca Turdiu tek Ish Fusha e Aviacionit me siperfaqe totale 64 m2.
Organizimi: salloni i ndenjejes se bashku me ambientin e gatimit, 1 dhome gjumi, 1 tualet, 1 ballkon kati 4 banim.
E pozicionuar ne nje zone lehtesisht te aksesueshme nga rruga Durresit dhe 21 Dhjetori. E shtire me orientimin kryesor lindje-perendim per te qene e hapur maksimalisht ndaj ndricimit natyral, ndaj jugut.E pajisur me hapsira rekreative dhe gjelberim kompakt (i te parit lloj ne Shqiperi) te varjushem ne peme, ligustra dhe lule, me pishine dhe park lojrash : te gjitha ne funksion te komunitetit.
Per me shume informacion apo nje vizite ne prone na kontaktoni.

 • City Tirane
 • Area 7 Fusha Aviacionit

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Immo Albania
 • Immo Albania