SUPER OKAZION! SHITET AMBIENT BIZNESI NË LAGJEN “APOLLONIA” FIER

  • 35.000€
, Fier, Fier County, Southern Albania, Albania
shitje

SUPER OKAZION! SHITET AMBIENT BIZNESI NË LAGJEN “APOLLONIA” FIER

, Fier, Fier County, Southern Albania, Albania
  • 35.000€

Details

  • Price: 35.000€
  • Size: 26 m²
  • Room: 1
  • Type: ambjent biznesi
  • Status: shitje

Description

SUPER OKAZION! SHITET AMBIENT BIZNESI NË LAGJEN “APOLLONIA” FIER.

Ka një sipërfaqe prej 26.47m², dhe disponon certifikatë pronësie.

Ambienti ndodhet në rrugë kryesore.

Shitet me një çmim prej 35.000 euro/ total. I panegociueshëm.

Për çdo lloj informacioni ose një vizitë në pronë na kontaktoni: +355 69 20 45 103.

  • Address Fier, Fier County, Southern Albania, Albania
  • City Fier

Contact Information

View Listings
DES Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Real Estate
  • DES Real Estate