SUPER OKAZION!!! SHITET 3+1+2 I MOBILUAR TEK 21-DHJETORI!!!

 • 159.000€
7 Rr. e Kavajes / 21 Dhjetori, 21 Dhjetori
shitje

SUPER OKAZION!!! SHITET 3+1+2 I MOBILUAR TEK 21-DHJETORI!!!

7 Rr. e Kavajes / 21 Dhjetori, 21 Dhjetori
 • 159.000€

Details

 • Price: 159.000€
 • Size: 151 m²
 • Rooms: 4
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 2
 • Mob / Tel: 0692033500

Description

SUPER OKAZION!!! Shitet apartament 3+1+2 +2 ballkone te medhenj tek 21-Dhjetori.

Apartamenti ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri me ashensor dhe ka nje siperfaqe prej 151 m2.

organizohet ne 3 dhoma gjumi, 1 kuzhin, 1 dhome ndenje, 2 tualete ,2 ballkone te medhenj.

Apartamenti eshte nje ndertim shume cilesor i shtruar me parket , me sistem chiller, me dyer dhe dritare dopjo xham, izolim akustik,

tualet me hidrsanitare cilesore, oxhak funksional, pamje panoramike, ndricim perfekt, ngrohje natyrale, instalimet te gjitha funksionale.

Zona ku ndodhet ofron te gjith facilitetet e nevojshme ku mbizoteron qetesia dhe relaksi. Apartamenti shitet i mobiluar ne menyre moderne.

Apartamenti disponon dokumentacion te plote hipotekor.

Kontakto tani ne numrin 0692033500 per te realizuar nje vizite ne kete prone ose ne prona te ngjashme.

 • Address 21 Dhjetori
 • City Tirane
 • Area 7 Rr. e Kavajes / 21 Dhjetori

Contact Information

View Listings
Billion Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Billion Real Estate
 • Billion Real Estate