SUPER OKAZION PERBALL KLANIT… Apartament 2+1…!!

4 Kinostudio / Porcelan, Porcelan

Details

 • Size: 106 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 6
 • Mob / Tel: 0692033335

Description

Shitet apartament 2+1 me nje siperfaqe 106 m2 ne 6..!! …!! NE NDERTIM..!!
Apartamenti ndodhet ne rr. Aleksander Moisiu prane Porcelanit ne ndertim ne perfundimtare, me punime cilesore me nje planimetri dhe orjentim shume te mire ne nje zone te qete per banim me te gjitha fasilitetet e mundshme per nje jetese te mire…!! Aktualisht po hipoteke pasi eshte ne ndertim.
VETEM KERKESA SERJOZE..!!
SHITET PER NJE CMIM SUPER OKAZION I CILI BEHET PREZENT VETEM NE ZYRE NGA 1100 ERUO m2 QE ESHTE CMIMI AKTUAL NE ATE PALLAT..!!
LIKUJDIM TOTAL…!!
Vetem per klientat qe njofin zonen…!!
www.pronareger.com
Per me shum informacion na kontaktoni ne nr: 0694273672, 0692033335
REAL ESTATE REGER

 • Address Porcelan
 • City Tirane
 • Area 4 Kinostudio / Porcelan

Contact Information

View Listings
Agjensi Imobiliare Reger

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Agjensi Imobiliare Reger
 • Agjensi Imobiliare Reger