SUPER OKAZION NE YZBERISHT…. Apartament 2+1.. (Shitje urgjente)

 • 81.400€
6 Yzberisht / Misto Mame, Ne Yzberisht

Details

 • Price: 81.400€
 • Size: 103 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 7
 • Mob / Tel: 0692033335

Description

Shitet apartament 2+1 me nje siperfaqe 103 m2 ne katin e 7.. NE NDERTIM..!! VETEM PER 3 DITE..!!
Apartamenti ndodhet ne Yzberisht ne nje kompleks te ri ne ndertim me punime super cilesore me nje planimetri dhe orjentim shume te mire ne nje zone te mire dhe te qete per banim, nje nga komplekset me te mire dhe me te bukur te zones. Per momentin Pa Hipoteke sepse eshte ne ndertim…!!
SHITET PER NJE CMIM SUPER OKAZION 790 EURO m2 NGA 950 EURO m2 QE ESHTE CMIMI AKTUAL NE ATE KOMPLEKS…!! VETEM PER 3 DITE..!!
LIKUJDIM TOTAL..!!
Vetem per klientet qe njohin zonen..!!
Nxitoni te beni tuajin kete apartament..!!
www.pronareger.com
Per me shum informacion na kontaktoni ne nr: 0694273672, 0692033335
REAL ESTATE REGER.

 • Address Ne Yzberisht
 • City Tirane
 • Area 6 Yzberisht / Misto Mame

Contact Information

View Listings
Agjensi Imobiliare Reger

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Agjensi Imobiliare Reger
 • Agjensi Imobiliare Reger