SUPER OKAZION NE SAUK TE VJETER…APARTAMENT 1+1….!!

 • 95.500€
2 Qyteti Studenti / Sauk, Sauk i Vjeter
shitje
2 Qyteti Studenti / Sauk, Sauk i Vjeter
 • 95.500€

Details

 • Price: 95.500€
 • Size: 83 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 5
 • Mob / Tel: 0692033335

Description

Shitet apartament 1+1 me nje siperfaqe 83 m2 ne katin e 5… NE NDERTIM..!!
Apartamenti ndodhet ne Sauk te vjeter, ne nje kompleks banimi dhe sherbimesh ne ndertim me punime shume cilesore me nje planimetri dhe orjentim shume te mire ne nje rezindence me te gjitha fasilitetet e mundshme per nje jetese te mire dhe te qete..!! Per momentin Pa Hipoteke pasi eshte ne ndertim…!!
SHITET PER NJE CMIM OKAZION 1150 EURO m2 NGA 1350 EURO QE ESHTE CMIMI AKTUAL NE ATE REZIDENCE..!!
LIKUJDIM TOTAL…!!
Vetem per klientat qe njofin zonen…!!
www.pronareger.com
Per me shum informacion na kontaktoni ne nr: 0694273672, 0692033335
REAL ESTATE REGER

 • Address Sauk i Vjeter
 • City Tirane
 • Area 2 Qyteti Studenti / Sauk

Contact Information

View Listings
Agjensi Imobiliare Reger

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Agjensi Imobiliare Reger
 • Agjensi Imobiliare Reger