SUPER OKAZION NË PARALLEL LIVING RESIDENCE

 • 1€
9 Don Bosko / Jordan Misja, Don Bosko, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1025, Albania
shitje
9 Don Bosko / Jordan Misja, Don Bosko, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1025, Albania
 • 1€

Details

 • Price: 1€
 • Size: 1 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Mob / Tel: +355 69 99 47 554

Description

💥SUPER OKAZION NË PARALLEL LIVING RESIDENCE💥
👉Koha për të realizuar blerjen e apartamentit tuaj.
Lëvizje e zgjuar në ditë okazionesh!

📍 Kompleks Rezidencial pozicionuar në Don Bosko — Rezidenca i jep zonës edhe një herë rendësi dhe rritje të kërkesës për tu bërë pjesë e saj.

👉OFROJMË PËR SHITJE APARTAMENTE ME TIPOLOGJI 2+1
▪▪▪▪▪▪▪▪▪▪▪▪▪▪▪▪▪▪▪▪▪▪▪▪▪▪▪▪▪▪▪▪▪▪▪▪▪▪
Apartamente në ndërtim!
Pagesë e menjëhershme!
Çmim i padiskutueshëm!

👉Rezidenca më kërkuar e momentit:
📌 Dritë natyrale🌞 për të gjithë apartamentet në oraret e ditës.

📌E rëndësishme për tu përmendur cilësia maksimamale e ndërtimit me standarte bashkëkohore.

📌Kompleksi ofron një jetë të qetë dhe komode.
Kjo zonë plotëson cdo nevojë për familjen tuaj duke filluar nga parqet, cerdhet, shkollat, qendrat tregëtare, dyqanet, si dhe hapësira atraktive për familje dhe të rinjtë.

👉Tani mund të vendosësh lehtësisht!
Eja në Parallel Living!

📞 Për më shum informacion ju mirëpresim të na kontaktoni :
+355 69 99 47 554

.
.

#property #dreamhome #justlisted #homesale #sale #investment #decisionsdecisions #decision #construction #ndertim #shtepi #shtepineshitje #apartamenteneshitje #prona #tiranaapartments

 • Address Don Bosko, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1025, Albania
 • City Tirane
 • Area 9 Don Bosko / Jordan Misja

Contact Information

View Listings
Home Deal

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Home Deal
 • Home Deal