SUPER OKAZION NE LAPRAKE… APARTAMENTE 1+1,2+1,3+1..!! VETEM PER 3 DITE…!!

11 Laprake / Spitali ushtarak / Dogana, Laprake, Rruga Dritan Hoxha, Ish Fusha e Aviacionit, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1025, Albania
shitje
11 Laprake / Spitali ushtarak / Dogana, Laprake, Rruga Dritan Hoxha, Ish Fusha e Aviacionit, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1025, Albania

Details

  • Type: Apartament
  • Status: shitje
  • Mob / Tel: 0692033335

Description

Shiten apartamente te tipologjise 1+1,2+1 dhe 3+1 me nje siperfaqe te ndryshme.. NE NDERTIM…!!
Apartamentet ndohen ne laprake, te Procredit, poshte kupoles ne nje nga komplekset me te mire dhe me te bukur te zones me punime super cilesore me nje planimetri dhe orjentim te mire ne nje zone te mire te Tiranes me te gjitha facilitetet e nevojshme per nje jetese sa me te mire..!! Per momentin pa Hipoteke pasi eshte ne ndertim..!!
SHITET PER NJE CMIM SUPER OKAZION I CILI BEHET I DITUR VETEM NE ZYRE..!! VETEM PER 3 DITE..!!
LIKUJDIM TOTAL..!!
Vetem per klientat qe njofin zonen..!!
Nxitoni te beni tuajin kete apartament..!!
www.pronareger.com
Per me shum informacion na kontaktoni ne nr: 0694273672, 0692033335
REAL ESTATE REGER

  • Address Laprake, Rruga Dritan Hoxha, Ish Fusha e Aviacionit, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1025, Albania
  • City Tirane
  • Area 11 Laprake / Spitali ushtarak / Dogana

Contact Information

View Listings
Agjensi Imobiliare Reger

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Agjensi Imobiliare Reger
  • Agjensi Imobiliare Reger