SUPER OKAZION NE DON BOSKO… Apartamente 1+1, 2+1, 3+1…!!

  • 940€
9 Don Bosko / Jordan Misja, Mbrapa Vizion Plus
shitje

SUPER OKAZION NE DON BOSKO… Apartamente 1+1, 2+1, 3+1…!!

9 Don Bosko / Jordan Misja, Mbrapa Vizion Plus
  • 940€

Details

  • Price: 940€
  • Type: Apartament
  • Status: shitje

Description

Shiten apartamente 1+1,2+1,3+1 me siperfaqe te ndryshme.. NE NDERTIM…!!
Apartamenti ndohet ne don bosko, mbrapa Vizion Plus ne nje nga komplekset me te mire dhe me te bukur te zones me punime super cilesore me nje planimetri dhe orjentim te perkryer ne nje nga zonat me te mira dhe me te kerkuara te Tiranes..!! Per momentin pa Hipoteke pasi eshte ne ndertim..!!
SHITET PER NJE CMIM SUPER OKAZION 940 EURO m2 NGA 1300 EURO m2 QE ESHTE CMIMI AKTUAL NE ATE KOMPLEKS…!!
LIKUJDIM TOTAL..!!
Nxitoni te perfitoni nga kjo oferte..!!
Vetem per klientat qe njofin zonen..!!
www.pronareger.com
Per me shum informacion na kontaktoni ne nr: 0694273672, 0692033335
Na vizitoni ne zyren tone, adresa: Prane ish ekspozites shqiperia sot, ngjitur me bar restorant E88, bulevardi Gjergj Fishta.
REAL ESTATE REGER.

  • Address Mbrapa Vizion Plus
  • City Tirane
  • Area 9 Don Bosko / Jordan Misja

Contact Information

View Listings
Agjensi Imobiliare Reger

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Agjensi Imobiliare Reger
  • Agjensi Imobiliare Reger