SUPER OKAZION DUBLEX RRUGA KAVAJES…SHITET 4+1

 • 316.250€
7 Rr. e Kavajes / 21 Dhjetori, RRUGA KAVAJES
shitje

SUPER OKAZION DUBLEX RRUGA KAVAJES…SHITET 4+1

7 Rr. e Kavajes / 21 Dhjetori, RRUGA KAVAJES
 • 316.250€

Details

 • Price: 316.250€
 • Size: 275 m²
 • Rooms: 5
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 5
 • Mob / Tel: 0692033335

Description

-SUPER OKAZION RRUGA E KAVAJES, TIRANA CONSTRUCTION…SHITET DUBLEX 4+1

Shitet dublex 4+1 me nje siperfaqe totale 275 m, kati i 5 ne ndertim..!
Apartamenti ndodhet ne rrugen e kavajes, ne nje nga komplekset me te mire dhe me te bukur ne Tirane. Me te gjitha fasilitetet e mundshme, sistemet me te fundit te teknologjise ne fushen e ndertimit…!!
SHITET PER NJE CMIM OKAZION 1150 euro/m2 NGA 1500 euro/m2 QE ESHTE CMIMI AKTUAL…!!
LIKUJDIM TOTAL…!!
Nxitoni te perfitoni nga kjo ofert e limituar ne kohe…!!
Vetem per klientat qe njofin zonen..!!
www.pronareger.com
Per me shum informacion na kontaktoni ne nr: 0694273672, 0692033335
Na vizitoni ne zyren tone, adresa: Prane ish ekspozites shqiperia sot, ngjitur me bar restorant E88, bulevardi Gjergj Fishta.
www.pronareger.com
REAL ESTATE REGER.

 • Address RRUGA KAVAJES
 • City Tirane
 • Area 7 Rr. e Kavajes / 21 Dhjetori

Contact Information

View Listings
Agjensi Imobiliare Reger

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Agjensi Imobiliare Reger
 • Agjensi Imobiliare Reger