SUPER OKAZION-APARTAMENT, DYQAN, 4 GARAZHD NE SHITJE-DURRES

 • 110.000€
, Plazh, SH4, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2021, Albania
shitje

SUPER OKAZION-APARTAMENT, DYQAN, 4 GARAZHD NE SHITJE-DURRES

, Plazh, SH4, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2021, Albania
 • 110.000€

Details

 • Price: 110.000€
 • Size: 100 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament, dyqan
 • Status: shitje
 • Kati: 10
 • Mob / Tel: 0694022991

Description

Apartament në shitje në zonën e plazhit, Durrës.
Me sipërfaqe të brendshme 100 m2 dhe 40 m2 verandë me tipologji 2+1. Apartamenti ndodhet në katin e 10 të fundit të një pallati të ri me ashensor. Githashtu ne cmim eshte e perfshire edhe shitja e nje dyqani katin 0 me siperfaqe 80 m2 dhe 4 garazhde po te njejtin pallat.
Zona në të cilën ndodhet apartamenti i plotëson te gjitha facilitetet e nevojshme për një jetesë komode për klientin.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

 • Address Plazh, SH4, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2021, Albania

Contact Information

View Listings
Falcon.Consulting

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Falcon.Consulting
 • Falcon.Consulting