Super Okazion, 3 apartamente 2+1 tek Ali Demi,900 €/m2

, Ali Demi, Njësia Bashkiake Nr. 1, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
shitje

Super Okazion, 3 apartamente 2+1 tek Ali Demi,900 €/m2

, Ali Demi, Njësia Bashkiake Nr. 1, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania

Details

  • Size: 84 m²
  • Rooms: 3
  • Bathrooms: 2
  • Type: Apartament
  • Status: shitje
  • Kati: 8
  • Mob / Tel: 069 99 47 554

Description

Pas Fushës së Ali Demit, shiten 3 apartamente 2+1

Vijnë me çmim 900€/m2 (për pagesë të menjëhershme)

Apartamenti 1: Siperfaqe totale 84 m2 dhe ndodhet ne katin 8

Apartamenti 2: Siperfaqe totale 85 m2 dhe ndodhet ne katin 3

Apartamenti 3: Siperfaqe totale 100 m2 dhe ndodhet ne katin 5

Per me shume informacione kontaktoni ne numrin: 069 99 47 554

  • Address Ali Demi, Njësia Bashkiake Nr. 1, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
  • City Tirane

Contact Information

View Listings
Home Deal

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Home Deal
  • Home Deal