SUPER MUNDËSI NË PORCELAN, APARTAMENT 1+1

 • 1€
4 Kinostudio / Porcelan,

Details

 • Price: 1€
 • Size: 81.2 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 3
 • Mob / Tel: +355 68 459 4958

Description

💥SUPER MUNDËSI NË PORCELAN 💥

👉OFROJMË PËR SHITJE
———————————–
▪Apartament me tipologji 1+1
▪Sipërfaqe totale 81.2m2
▪Pozicionuar në katin 3

👉Kompleks banimi dhe shërbimi 7 dhe 8 kat . Me 2 kat parkimi nën tokë.
Ndërtim i ri tepër cilësor kubature e rregullt, ndriçim natyral.

🎯Zonë gjithmonë me kërkesë të larte për blerje apartamentesh!

📲Për më shumë informacione mos hezitoni të kontaktoni në numrin: +355 68 459 4958

#realestate #realestategoals #homedetails #firsthome #homesellers #realestateinvesting #realestateadvice #realestatetipsoftheday #homesellingtips #homeimprovements #firsthomeowners #tiranacity #sellhomes #realestatemarketingtips #realestatecoach #realestatecoaching #shtepi #listedbuilding #tiranaalbania #prona #shitje #shitjeblerjepronash #tiranapost #agjensiimobiliare #agjent #agjensi

Address

 • City Tirane
 • Area 4 Kinostudio / Porcelan

Contact Information

View Listings
Home Deal

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Home Deal
 • Home Deal