SUPER MUNDESI INVESTIMI! TEK RRUGA 5 MAJI SHITEN 3 GARSONIERE ID: Billion2345

 • 145.000€
8 Concord Center / 5 Maji, Rruga 5 Maji, Ish-Uzina Dinamo, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1015, Albania
shitje
8 Concord Center / 5 Maji, Rruga 5 Maji, Ish-Uzina Dinamo, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1015, Albania
 • 145.000€

Details

 • Price: 145.000€
 • Size: 100 m²
 • Rooms: 4
 • Bathrooms: 3
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 6
 • Mob / Tel: +355692033500

Description

SUPER MUNDESI INVESTIMI! TEK RRUGA 5 MAJI SHITEN 3 GARSONIERE
ID: Billion2345

Tek 5 maji, qe eshte nje nga zonat qe po merr me shume zhvillim per shkak te ndertimeve te shumta dhe prej te gjitha fasiliteteve qe ka, ofrojme tre garsoniere per shitje! Ndodhen ne nje pallat ndertimi i ri pa ashensor, ne katin e gjashte; jane te sapoinvestuara dhe aktualisht shfrytezohen per AirBNB, me xhiro te konsiderueshme per te patur nje kthim pasiv investimi per 6 vite. Investimi i brendshem i te tre ambienteve eshte me vlere 52.000 euro. Disponon dokumentacion te plote hipotekor. Per me shume informacione ose per nje vizite ne prone na kontaktoni ne +355692033500!

https://billionrealty.al/property/7101/super-mundesi-investimi-tek-rruga-5-maji-shiten-3-garsoniere-billion2345.html

 • Address Rruga 5 Maji, Ish-Uzina Dinamo, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1015, Albania
 • City Tirane
 • Area 8 Concord Center / 5 Maji

Contact Information

View Listings
Billion Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Billion Real Estate
 • Billion Real Estate