Super mundesi investimi! Shitet vile 3-kateshe ne Vlore

 • 450.000€
, Uji i Ftohtë (Vlorë), Vlora, Bashkia Vlorë, Vlorë County, Southern Albania, 9401-9403, Albania
shitje

Super mundesi investimi! Shitet vile 3-kateshe ne Vlore

, Uji i Ftohtë (Vlorë), Vlora, Bashkia Vlorë, Vlorë County, Southern Albania, 9401-9403, Albania
 • 450.000€

Details

 • Price: 450.000€
 • Size: 522 m²
 • Rooms: 8
 • Bathrooms: 4
 • Type: Vile
 • Status: shitje
 • Kati: 3
 • Mob / Tel: 00355686511111

Description

Shitet vilë pranë Ujit të Ftohtë në Vlorë.
Vila është e ndërtuar në 3 kate, mund të ndahet në apartamente. Kati i dytë i ndërtesës është i organizuar në 5 dhoma, 5 tualete dhe një koridor që bën shpërndarjen. Disponon ballkon dhe oborr të bollshëm 500m2. Secili kat ka një sipërfaqe prej 174 m2 dhe është e pajisur me çertifikatë pronësie.
Mundësi shumë e mirë investimi sepse ndodhet në një zonë të qetë të rrethuar nga shumëllojshmëria e bimësisë dhe me pamje të mrekullueshme nga deti.

Për më shumë informacion apo një vizitë në pronë na kontaktoni në:
+355 4 222 6005
+355686511111
realestate@immoalbania.com
Bulevardi Bajram Curri, Tirane, Albania. 1019

Çmimi: 450,000 € i diskutueshëm

 • Address Uji i Ftohtë (Vlorë), Vlora, Bashkia Vlorë, Vlorë County, Southern Albania, 9401-9403, Albania
 • City Vlore

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Immo Albania
 • Immo Albania