Super kompleksi rezidencial “Fiori di Bosco”, ne shitje apartament 1+1

 • 56.700€
, Don Bosko, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
shitje

Super kompleksi rezidencial “Fiori di Bosco”, ne shitje apartament 1+1

, Don Bosko, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 56.700€

Details

 • Price: 56.700€
 • Size: 68 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 9
 • Mob / Tel: +355686511111

Description

Shitet super apartament 1+1 ne kompleksin residencial ‘Fiori di Bosco’, ne Don Bosko kulla e Matrix.
Apartamenti disponon siperfaqe totale: 66.7 m2 dhe ndodhet ne katin e 9 banim.
Organizohet nga salloni ndenjes, dhoma e gjumit, 1 tualet dhe 1 ballkon.
Apartamenti disponon super kubature te rregullt, fare prane qendres se kryeqyteti, e arritshme nga tre akse rrugesh kryesore, me arkitekture bashkohore dhe ekologjike.

Per me shume informacion apo nje vizite ne prone na kontaktoni ne:
+355 4 222 6005
+355686511111
realestate@immoalbania.com
Bulevardi Bajram Curri, Tirane, Albania. 1019
Çmimi: € 56.700

 • Address Don Bosko, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Immo Albania
 • Immo Albania