Super kompleksi rezidencial “Fiori di Bosc”, shitet apartament 2+1+2

 • 81.900€
, Don Bosko, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
shitje

Super kompleksi rezidencial “Fiori di Bosc”, shitet apartament 2+1+2

, Don Bosko, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 81.900€

Details

 • Price: 81.900€
 • Size: 91 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 9
 • Mob / Tel: +355686511111

Description

Shitet super apartament 2+1 ne kompleksin residencial ‘Fiori di Bosco’, ne Don Bosko kulla e Matrix.
Apartamenti disponon siperfaqe totale: 91 m2 dhe ndodhet ne katin e 9 banim.
Organizohet nga salloni ndenjes, 2 dhomat e gjumit, 2 tualete dhe 1 ballkon pamje fantastike, orientim lindje.
Apartamenti disponon super kubature te rregullt, fare prane qendres se kryeqyteti, e arritshme nga tre akse rrugesh kryesore, me arkitekture bashkohore dhe ekologjike.
Per me shume informacion apo nje vizite ne prone na kontaktoni ne:
+355 4 222 6005
+355686511111
realestate@immoalbania.com
Bulevardi Bajram Curri, Tirane, Albania. 1019
Çmimi: € 81.900

 • Address Don Bosko, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Immo Albania
 • Immo Albania