SUPER APARTAMENTE TEK PARALLEL LIVING

9 Don Bosko / Jordan Misja, Don Bosko, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1025, Albania
shitje
9 Don Bosko / Jordan Misja, Don Bosko, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1025, Albania

Details

 • Size: 1 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 1
 • Mob / Tel: +355 69 99 47 554

Description

❗Operojmë me Çmimin më të Mirë ❗ të momentit tek
➖ PARALLEL LIVING RESIDENCE➖ Nëse jeni të interesuar tani është koha të realizoni blerjen e apartamentit tuaj.

📍 Pozicionuar në Don Bosko — Rezidenca i jep zonës edhe një herë rendësi dhe rritje të kërkesës për tu bërë pjesë e saj.

Tek ne do të gjeni :

🏙️Apartamente të tipologjive 1+1, 2+1 dhe 3+1

📌 Të pozicionuar në kate të ndryshme me dritë natyrale🌞 për të gjithë apartamentet në oraret e ditës.

📐Sipërfaqe me planimetri të mirmenduara dhe hapsira përshtatur kërkesave tuaja.

📌E rëndësishme për tu përmendur cilësia maksimamale e ndërtimit me standarte bashkëkohore.
📌Kompleksi ofron një jetë të qetë dhe komode.
Kjo zonë plotëson cdo nevojë për familjen tuaj duke filluar nga parqet, cerdhet, shkollat, qendrat tregëtare, dyqanet, si dhe hapësira atraktive për familje dhe të rinjtë.

👉Tani mund të vendosësh lehtësisht!
Eja në Parallel Living!

📞 Për më shum informacion ju mirëpresim të na kontaktoni :
+355 69 99 47 554

.
.

#property #dreamhome #justlisted #homesale #sale #investment #decisionsdecisions #decision #construction #ndertim #shtepi #shtepineshitje #apartamenteneshitje #prona #tirana #albania #apartament #shes #blejsigurt #blejonline #shtepi #tiranapost #homesweethome #apartments #interiordesign #architecture #happy #realestate #justsold #justlisted✨🏡 #justlisted

 • Address Don Bosko, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1025, Albania
 • City Tirane
 • Area 9 Don Bosko / Jordan Misja

Contact Information

View Listings
Home Deal

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Home Deal
 • Home Deal