Super Apartamente 2+1 tek River Residence!

 • 1€
7 Fusha Aviacionit, Astir, Unaza e Madhe, Astir, Kashar, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
shitje
7 Fusha Aviacionit, Astir, Unaza e Madhe, Astir, Kashar, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
 • 1€

Details

 • Price: 1€
 • Size: 125 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 6
 • Mob / Tel: +355 69 99 47 554

Description

🔥RIVER RESIDENCE – projekti më i ri sjell erën e re të stilit urban të jetesës në kryeqytet. 🔥

👉OFROJME PER SHITJE APARTAMENTE :
Tipologji : 2+1
-Siperfaqe totale : 121M2 + 4.3 M2 verande ; Kati 8
– Siperfaqe totale :130.5 m2 ; Kati 7
-Siperfaqe totale : 130.5 m2 ; Kati 7
– Siperfaqe totale : 125.9 m2 ; Kati 6

👉Organizimi :

-Ambient i ndenjies sebashku me kuzhinen
-Hapsira te bollshme ne dhomat e gjumit
-Dhoma matrimoniale + tualet me dritare , garderob
-Tualeti i dites me dritare
-Ballkon

🎯Lokacion perfekt : Ndërmjet Ish Fushës së Aviacionit dhe Unazës së Madhe, River Residence do të jetë një pikë e fortë reference për të gjithë zonën.
Projekti ka dalje direkte në Unazen e Madhe ndërkohë që është i arritshëm në këmbë nga zona e 21 Dhjetorit.

🔥PROJEKT SIMBOL PËR ZONËN

👉TEKNOLOGJIA:
• Siguri dhe qëndrueshmëri
• Termo-izolim të plotë
• Zë-izolim të plotë
• Kosto minimale përdorimi e mirëmbajtje
• Zero aroma të padëshiruara

▪▪▪▪▪▪▪▪▪▪▪▪▪▪▪▪▪▪▪▪▪▪▪▪▪▪

Per nje zgjedhje te vecante!
Mos hezito te na kontaktoni :
📞+355 69 99 47 554

 • Address Astir, Unaza e Madhe, Astir, Kashar, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
 • Area 7 Fusha Aviacionit

Contact Information

View Listings
Home Deal

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Home Deal
 • Home Deal