SUPER APARTAMENTE 2+1 TEK— CLOVER RESIDENCE–

 • 1€
7 Fusha Aviacionit,

Details

 • Price: 1€
 • Size: 1 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 1
 • Mob / Tel: +355 69 457 7341

Description

💥SUPER APARTAMENTE 2+1 TEK— CLOVER RESIDENCE–💥

📍Clover Residence ndodhet në Rrugën e Dafinave, (ish Fusha e Aviacionit) një zonë që priret të zhvillohet me hapa të shpejtë si zone rezidenciale me të gjitha facilitetet dhe shërbimet që shoqërojnë qëndrat e banuara.

👉Apartamentet kanë hapsirën e nevojshme për realizimin e funksionit të përcaktuar, me diellëzim dhe ajrim të mirë si dhe një zgjidhje funksionale me ndarje të zonës së ditës me atë të natës.

👉Në cilësinë e objektit ndikojnë edhe materialet që do të përdoren si dhe teknologjitë e reja të ndërtimit si në realizimin e rifiniturave, ashtu edhe në realizimin e shtresave hidro-izoluese, realizimin e murit dopio që ndan apartamentet midis tyre dhe me ambjentin e jashtëm.

👉Dyshemete janë parket me izolim akustik. Muret janë disa llojesh në varësi të ambjentit dhe funksionit që kryen.

👉Muret ndarëse mes apartamenteve dhe ndarësit me korridoret e shkallëve janë termikisht të izoluar duke përdorur pambuk mineral me trashësi 50mm të vendosur ndërmjet dy mureve prej 10 cm.

👉Muret e tualeteve janë me tullë 10 cm. Në vendet e pajisjeve te wc dhe bidesë do të bëhet veshje me gips kundra lagështirës. Muret ndarës midis apartamenteve janë me izolim akustik.

🎯CLOVER RESIDENCE
————————————
Fjala më e fundit e cilësisë dhe e një jete komode!

💥1150 EUR/M2 💥

❗I PADISKUTUESHËM ❗
——————————–

📲Për më shumë informacione mos hezitoni të kontaktoni në numrin:
+355 69 457 7341
.

#realestate #realestategoals #homedetails #firsthome #homesellers #realestateinvesting #realestateadvice #realestatetipsoftheday #homesellingtips #homeimprovements #firsthomeowners #tiranacity #sellhomes #realestatemarketingtips #realestatecoach #realestatecoaching #shtepi #listedbuilding #tiranaalbania #prona #shitje #shitjeblerjepronash #tiranapost #agjensiimobiliare #agjent #agjensi

Address

 • City Tirane
 • Area 7 Fusha Aviacionit

Contact Information

View Listings
Home Deal

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Home Deal
 • Home Deal