SUPER APARTAMENT TEK KOPSHTI ZOOLOGJIK!!!

 • 75.000€
6 Astir / Unaza e re / Teodor Keko, Kopshti Zoologjik
shitje

SUPER APARTAMENT TEK KOPSHTI ZOOLOGJIK!!!

6 Astir / Unaza e re / Teodor Keko, Kopshti Zoologjik
 • 75.000€

Details

 • Price: 75.000€
 • Size: 71 m²
 • Room: 1
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 2
 • Mob / Tel: 0692089998

Description

Shitet apartamenti 1+1 tek Kopshti Zoologjik. Apartamenti ka nje siperfaqe prej 71.12 m2 & ndodhet ne katin e dyte te nje pallati

ku ka si karakteristike ndertimin cilesorplanimetrine perfekte te te gjitha hyrjeve , izolimin nga jashte, shkallet e gjera & te bollshme si dhe ashensorin.

Hyrja organizohet nga nje sallon ndenjie, kuzhine, dhome gjumi tualet & ballkonin e bollshem me pamje relaksuese.

Vlen te permendet fakti se ne kete hyrje te gjitha instalimet si elektrike por edhe ato hidrosanitare jane kryer nga me te mirat.

Muret jane me dopio patinim, lyer me boje cilesor, dritaret me dopio xham dhe persa i perket arredimit te brendshem, eshte nga me bashke-kohoret.

Apartamenti disponon dokumentacion  e plote hipotekor!!!
Mos e humb rastin, per nje vizite ne prone kontakto 0692089998!!!

 • City Tirane
 • Area 6 Astir / Unaza e re / Teodor Keko

Contact Information

View Listings
Billion Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Billion Real Estate
 • Billion Real Estate