Super apartament per qira te Prokuroria, rruga Haxhi Hysen Dalliu

 • 450€
9 Rr. Fortuzi / Mine Peza, Rruga Haxhi Hysen Dalliu, Ish Stacioni i Trenit, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
qera
9 Rr. Fortuzi / Mine Peza, Rruga Haxhi Hysen Dalliu, Ish Stacioni i Trenit, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
 • 450€

Details

 • Price: 450€
 • Size: 70 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 5
 • Mob / Tel: 0696750109

Description

Rruga Haxhi Hysen Dalliu, afer Prokurorise, disponojme per qira apartament 1+1, me siperfaqe 70 m2, kati i 5 me ashensor
Organizimi: Soxhorno, dhome gjumi, tualet dhe ballkon
450 Euro ne Muaj
Apartamenti ofrohet totalisht i arreduar ne menyre bashkekohore
0696750109

 • Address Rruga Haxhi Hysen Dalliu, Ish Stacioni i Trenit, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
 • City Tirane
 • Area 9 Rr. Fortuzi / Mine Peza

Contact Information

View Listings
Klejdia Hoxhallari

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Klejdia Hoxhallari
 • Klejdia Hoxhallari