Super apartament ne shitje tek Rezidenca Mirabella

 • 82.250€
3 Xhamlliku / Oxhaku / Profarma, Oxhaku, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1700, Albania
shitje
3 Xhamlliku / Oxhaku / Profarma, Oxhaku, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1700, Albania
 • 82.250€

Details

 • Price: 82.250€
 • Size: 86 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 7
 • Mob / Tel: +355 68 459 4958

Description

🔥Super apartament ne shitje tek Rezidenca Mirabella

🎯Pozicionuar ne rrugen Kujtim Laro , zona Oxhaku. Zone e cila eshte duke marre nje hov te shpejte zhvillimi.

👉Ofrojme per shitje apartament me tipologji 1+1
👉Perkatesisht , 86.58 M2
👉Pozicionuar ne katin 7 banim

🏢Rezidenca Mirabella eshte objekt banimi dhe sherbimesh 11 katesh mbi toke dhe 2 kate nentoke . Me 2 ashensore ne cdo seksion dhe izolim termik.
▪Punime cilesore
▪Kubature e rregullt
▪Ndricim natyral gajte orareve te dites
▪Rezidence ku vemendje e vecante do t’ju kushtohet edhe hapësirave të gjelbëra, të cilat do të jenë të shumta.

📌Super Çmim:
950 €/m2
➖➖➖➖➖➖
🎯Mundesi per te mos u humbur!

☎️Për tea bërë tëndin kontaktoni në numrin: +355 68 459 4958

 • Address Oxhaku, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1700, Albania
 • City Tirane
 • Area 3 Xhamlliku / Oxhaku / Profarma

Contact Information

View Listings
Home Deal

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Home Deal
 • Home Deal