Super apartament ne shitje, 2+1 tek 21 Dhjetori

 • 120.000€
7 Parku / Globe / Fabrika Bukes, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
shitje

Super apartament ne shitje, 2+1 tek 21 Dhjetori

7 Parku / Globe / Fabrika Bukes, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 120.000€

Details

 • Price: 120.000€
 • Size: 93 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 3
 • Mob / Tel: 00355686511111

Description

Shitet apartament 2+1 tek Rezidenca Magnet, 21 Dhjetori.
Apartamenti është i pozicionuar në katin e 3 të një pallati të ri.
Disponon sipërfaqe totale prej 93.8 m2 dhe është i organizuar në: ambient ndenje, ambient gatimi, 2 dhoma gjumi, tualet, ballkon.
Apartamenti është pjesë e një kompleksi prestigjoz me cilësi të lartë ndërtimi, termoizolim, izolim akustik, ambjent gjelbërimi dhe park lojrash.
Apartamenti shitet i mobiluar dhe është super i investuar.

Për më shumë informacion apo një vizitë në pronë na kontaktoni në:
+355 4 222 6005
+355686511111
realestate@immoalbania.com
Bulevardi Bajram Curri, Tirane, Albania. 1019

Çmimi: 120,000 €

 

 • Address 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 7 Parku / Globe / Fabrika Bukes

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Immo Albania
 • Immo Albania