Super apartament me tipologji 2+1, pranë Kopshtit Botanik.

, Kopështi Botanik, Rruga Xhon Kenedi, Lagjja e Vjetër (Selita e Vogël), Farkë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
shitje

Super apartament me tipologji 2+1, pranë Kopshtit Botanik.

, Kopështi Botanik, Rruga Xhon Kenedi, Lagjja e Vjetër (Selita e Vogël), Farkë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania

Details

  • Size: 92 m²
  • Rooms: 3
  • Bathrooms: 2
  • Type: Apartament
  • Status: shitje
  • Kati: 1

Description

Super apartament me tipologji 2+1, pranë Kopshtit Botanik.

Apartamenti ka sipërfaqe bruto 92.7 m2, sipërfaqe neto 80.4 m2, sipërfaqe të përbashkët 12.3 m2 dhe ndodhet ne katin e pare.

Me cilësi superiore ndërtimi, apartamenti është i përfunduar dhe i pajisur me çertifikatë pronësie.

Vjen me nje cmim 1000 E/m2.

Ashensor i bollshem për secilën shkallë!

Për informacione të mëtejshme kontaktoni 069 52 16 203
Ju Mirëpresim!

  • Address Kopështi Botanik, Rruga Xhon Kenedi, Lagjja e Vjetër (Selita e Vogël), Farkë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
  • City Tirane

Contact Information

View Listings
FratariConstruction
  • FratariConstruction

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
FratariConstruction
  • FratariConstruction