Super apartament me qera …

 • 500€
, Vlorë, Vlora, Vlorë County, Southern Albania, 9401-9403, Albania
qera
, Vlorë, Vlora, Vlorë County, Southern Albania, 9401-9403, Albania
 • 500€

Details

 • Price: 500€
 • Size: 85 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 2
 • Mob / Tel: 355 692970511

Description

Super apartament me qera 2 +1+2 . Apartamenti ndodhet ne 1 pallat te ri te mireadministruar me ashensor. Ka nje siperfaqje 85 m2 dhe organizohet ne 2 dhoma gjumi ,sallon dhe guzhin, 2 tualete , Apartamenti ndodhet me pamje nga deti dhe zona te ofron te githa facilitetet e nevojshme per nje jetes komode .
 • Address Vlorë, Vlora, Vlorë County, Southern Albania, 9401-9403, Albania

Contact Information

View Listings
Estateall company

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Estateall company
 • Estateall company