Super apartament lux me qira ne Bllok

 • 400€
5 Blloku, Rruga Nikolla Tupe, Libri Universitar, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
qera

Super apartament lux me qira ne Bllok

5 Blloku, Rruga Nikolla Tupe, Libri Universitar, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 400€

Details

 • Price: 400€
 • Size: 60 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 4
 • Mob / Tel: 0692929400

Description

Bllok, rruga Nikolla Tupe, jepet me qira apartament 1+1, me siperfaqe 60 m2, kati i 4 ne pallat ekzistues. Apartamenti eshte i organizuar nga soxhorno, dhome gjumi me dy krevate tek (mund te vendoset edhe dopio ne varesi te klientit), tualet, korridor dhe ballkon. Apartamenti eshte i mobiluar luks, shtruar i gjithe me parket, me kondicioner.
Jepet per here te pare me qira.
Jepet me qira 400 euro ne muaj

Paradhenie qiraja e muajit te pare, qiraja e muajit te fundit dhe nje qira garanci

 • Address Rruga Nikolla Tupe, Libri Universitar, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 5 Blloku

Contact Information

View Listings
Klejdia
 • Klejdia

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Klejdia
 • Klejdia