Zona/Rruga : Reshit Petrela

Shitet Apartament
2+1+ballkon +2 tualete

116 m2 me hipoteke
Kati 7-te,
me ashensor
Orientimi Veri Lindje

Shtepi me drite dhe hapsira te bollshme

Shume komode per banim!

Cmimi 125.000 euro / Me hipoteke (Me dokumenta rivleresimi)