SUPER APARTAMENT!! BLLOK!! Jepet me qira, 2+1+2

 • 1.200€
, rruge perlat rexhepi
qera

SUPER APARTAMENT!! BLLOK!! Jepet me qira, 2+1+2

, rruge perlat rexhepi
 • 1.200€

Details

 • Price: 1.200€
 • Size: 107 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 5
 • Mob / Tel: 00355686511111

Description

Jepet me qira apartament 2+1+2 Rrugën Perlat Rexhepi.

Apartamenti ndodhet në katin e 5 banim të një pallati të një ndërtimi të ri.
Apartamenti është i organizuar në ambient ndenje, ambient gatimi, 2 dhoma gjumi, 1 tualet dhe 1 ballkon. Disponon një sipërfaqe prej 96 m2.
Apartamenti është i pabanuar më parë, ka punime të rafinuara dhe elektroshtëpiake tepër cilësore. Tualetet janë gjithashtu të pajisur me hidrosanitare cilësore. I gjithe apartamenti ka system kondicionimi.
Godina është e siguruar nga sistem sigurie dhe ka 3 ashensorë. Zona është një ndër më të preferuarat në Tiranë dhe lehtësisht e aksesueshme.
Vend Parking: +100€

Për më shumë informacion apo një vizitë në pronë na kontaktoni në:

+355 4 222 6005
+355686511111
realestate@immoalbania.com
Bulevardi Bajram Curri, Tirane, Albania. 1019

Çmimi: 1,200 €/muaj

 • Address rruge perlat rexhepi
 • City Tirane

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Immo Albania
 • Immo Albania