SUPER APARTAMENT 3+1+2 ME QIRA NE BLLOK! ID: Billion1560

 • 1.200€
5 Blloku, Blloku, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
qera

SUPER APARTAMENT 3+1+2 ME QIRA NE BLLOK! ID: Billion1560

5 Blloku, Blloku, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 1.200€

Details

 • Price: 1.200€
 • Size: 145 m²
 • Rooms: 4
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 3
 • Mob / Tel: +355692033500

Description

SUPER APARTAMENT 3+1+2 ME QIRA NE BLLOK!
ID: Billion1560

Ne Zonen e Ish-Bllokut, ofrojme apartament 3+1+2 me qira. Zona eshte padyshim nje nga me te preferuarat per banim per shkak te afersise me cdo fasilitet qe e ben jeten tuaj me komode. Apartamenti te cilin ofrojme per qira,ndodhet ne katin e 3-te, ka siperfaqe 145 m2 dhe eshte i organizuar ne nje korridor i cili ben shperndarjen e ambienteve ne dhomen e ndenjes, ambienti i ngrenies, tre dhomat e gjumit, dy tualetet dhe ballkonin. Apartamenti ndodhet ne nje pallat te ri me dy ashensore dhe eshte shume i investuar si dhe arredimit te tij i eshte kushtuar nje rendesi e vecante. Per me shume informacione ose per te planifikuar nje vizite ne prone na kontaktoni ne +355692033500.

https://billionrealty.al/property/4622/super-apartament-3-1-2-me-qira-ne-bllok-billion1560.html

 • Address Blloku, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 5 Blloku

Contact Information

View Listings
Billion Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Billion Real Estate
 • Billion Real Estate