SUPER APARTAMENT 3+1 PËR QIRA TEK GALERIA, QENDËR

 • 1.000€
9 Qender, Qendra, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
qera

SUPER APARTAMENT 3+1 PËR QIRA TEK GALERIA, QENDËR

9 Qender, Qendra, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 1.000€

Details

 • Price: 1.000€
 • Size: 163 m²
 • Rooms: 4
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 9
 • Mob / Tel: +355696050092

Description

Jepet me qira super apartament 3+1 tek Galeria, Rruga e Barrikadave.

Apartamenti ka siperfaqe 163 m2, ndodhet në katin e 9-të të një pallati të ri të mirë-administruar.

Organizohet në: sallon + kuzhinë, 3 dhoma gjumi, 2 tualete, 1 ballkon me pamje të plotë nga jug-lindja.

Apartamenti jepet me qira totalisht i mobiluar si në foto, arredim bashkëkohor dhe i veçante, sistem chiller, kamera sigurie.

Çmimi i qirasë është 1000 Euro/muaj i padiskutueshëm.

Në çmim përfshihet dhe një post parkimi.

Për informacion më të detajuar kontaktoni në: +355696050092

 • Address Qendra, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 9 Qender

Contact Information

View Listings
DES Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Real Estate
 • DES Real Estate