SUPER APARTAMENT 2+1+VERANDE NE SHITJE NE YZBERISHT! SUPER VENDNDODHJE

 • 110.000€
6 Yzberisht / Misto Mame, Rruga Besim Alla, Yzberisht, Njësia Bashkiake Nr. 6, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1027, Albania
shitje
6 Yzberisht / Misto Mame, Rruga Besim Alla, Yzberisht, Njësia Bashkiake Nr. 6, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1027, Albania
 • 110.000€

Details

 • Price: 110.000€
 • Size: 167 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 8
 • Mob / Tel: 0695557770

Description

Shitet Apartament 2+1+ Verande ne Yzberisht, buze rruges kryesore me nje siperfaqje totale prej 166.9m2.

Ambienti i brendshem eshte i organizuar ne: 2 dhoma gjumi, kuzhine & ambient ndenje, 1 tualet, korridor, 2 ballkone, verande. Siperfaqja e madhe e verandes prej 66m2 dhe pamja fantastike e saj, te jep mundesine e investimit dhe planifikimit per shfrytezim ne nje menyre moderne dhe bashkekohore. Apartamenti eshte i pamobiluar, per ti lene hapesire klienteve ta arredojne sipas deshires.

Apartamenti ndodhet ne katin e 8 (te fundit) te nje pallati te ri me ashensor. Tarraca eshte e investuar me termo-izolim.

Zona perreth eshte nje zone shume aksesueshme dhe e favorshme, me plot sherbime perreth, qe e bejne jetesen tuaj sa me komode dhe te thjeshte.

I pajisur me dokumentacion te rregullt hipotekor.

Na kontaktoni ne +355 69 555 7770 per me shume informacione ose per nje vizite ne prone.

 • Address Rruga Besim Alla, Yzberisht, Njësia Bashkiake Nr. 6, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1027, Albania
 • City Tirane
 • Area 6 Yzberisht / Misto Mame

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
SS PROPERTIES
 • SS PROPERTIES