SUPER APARTAMENT 2+1+2 PER SHITJE NE ASTIR! ID: Billion2489

 • 99.000€
, Astir, Kashar, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
shitje
, Astir, Kashar, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
 • 99.000€

Details

 • Price: 99.000€
 • Size: 106 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 3
 • Mob / Tel: +355692033500

Description

SUPER APARTAMENT 2+1+2 PER SHITJE NE ASTIR!
ID: Billion2489

Ofrojme apartament per shitje ne nje prej komplekseve me cilesore banimi dhe sherbimesh. Ne kete kompleks do te gjeni hapsiren e gjelberuar per te cilen kemi kaq shume nevoje, dy kate parkimi te nendheshem dhe i ndodhur ne nje pozicion gjeografik teper strategjik, ne nje nga zonat me zhvillim me te shpejte ne Tirane pergjate viteve të fundit. Ne çdo apartament te kompleksit eshte aplikuar organizimi me optimal i hapsires, per te krijuar hapesira sa me komode per banoret e saj. Ndertimi eshte i nje standardi bashkekohor, i cili i pergjigjet kushteve dhe kerkesave te klienteve. Theksojme qe kompleksi ka termoizolim, fasade e ventiluar, siguri 24 ore, mirembajtje, parkime, sherbime, ambiente të përbashkëta të gjelbëruara, kënd lodrash për fëmijë etj. Apartamenti te cilin ofrojme per shitje eshte i tipologjise 2+1+2 dhe ka nje siperfaqe prej 106 m2, eshte i organizuar nga nje korridor qe ben shperndarjen ne dhomen e ndenjes , kuzhinen, dy dhome gjumi, dy tualete si dhe nje ballkon i cili ka dalje per sallonin dhe njeren nga dhomat e gjumit. Gjithashtu ka mundesi per ndarjen ne dy apartamente. Per me shume informacione ose nje vizite ne prone na kontaktoni! +355692033500

https://billionrealty.al/property/8033/super-apartament-2-1-2-per-shitje-ne-astir-billion2489.html

 • Address Astir, Kashar, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Billion Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Billion Real Estate
 • Billion Real Estate