SUPER APARTAMENT 2+1+2 NE SHITJE PRANE SHKOLLES SE KUQE

 • 156.000€
Rruga Thanas Ziko

SUPER APARTAMENT 2+1+2 NE SHITJE PRANE SHKOLLES SE KUQE

Rruga Thanas Ziko
 • 156.000€

Details

 • Property ID: 29445
 • Price: 156.000€
 • Property Size: 119 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Property Type: Apartament
 • Property Status: shitje
 • Kati: 2
 • Mob / Tel: 00355686511111

Description

Shitet apartament 2+1+2 tek Rruga Qemal Stafa, pranë Shkolles së Kuqe, Rruga Thanas Ziko.
Apartamenti ndodhet në katin e 2 dhe disponon sipërfaqe totale prej 119.96 m2.
Organizimi: salloni ndenjes, ambient gatimi, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 1 ballkon.
Vendodhja e favorshme bën të mundur aksesimin e faciliteteve që ofron zona.
Apartamenti ka punime shume cilësore, faze ndertimi.

Për më shumë informacion apo një vizitë në prone na kontaktoni në:
+355 4 222 6005
+355686511111
realestate@immoalbania.com
Bulevardi Bajram Curri, Tirane, Albania. 1019

 • Address Rruga Thanas Ziko, Medreseja, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tirana, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 8 Rr. Bardhyl / Siri Kodra / Riza Cerova

Contact Information

View Listings
Immo Albania
 • Immo Albania
 • +355 4 222 6005+355686511111

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Compare listings

Compare
Immo Albania
 • Immo Albania