Super apartament 2+1 tek Bulevardi i Ri

 • 103.400€
, The New Boulevard, Ish Stacioni i Trenit, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
shitje

Super apartament 2+1 tek Bulevardi i Ri

, The New Boulevard, Ish Stacioni i Trenit, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 103.400€

Details

 • Price: 103.400€
 • Size: 93 m²
 • Rooms: 3
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 2
 • Mob / Tel: 0697264350

Description

Në shitje super apartament pranë Bulevardit të Ri

Ka një tipologji 2+1

me siperfaqe totale 93.62 m2

sipërfaqe neto 84.71 m2

sipërfaqe të përbashkët 8.9 m2.

Apartamenti ndodhet në katin e dytë dhe ka një cmim prej 1100 Euro/m2.

📲Mos hezitoni të kontaktoni në numrin e mëposhtëm: 0697264350

Faleminderit!

 • Address The New Boulevard, Ish Stacioni i Trenit, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Home Deal

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Home Deal
 • Home Deal