Super apartament 2+1 prane Fufarm

 • 88.200€
, fufarm
shitje

Super apartament 2+1 prane Fufarm

, fufarm
 • 88.200€

Details

 • Price: 88.200€
 • Size: 105 m²
 • Rooms: 3
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 4
 • Mob / Tel: 00355699947554

Description

OFROJMË APARTAMENT 2+1 PËR SHITJE

Apartamenti ndodhet pranë “Fufarm”

Ka një tipologji 2+1 dhe ndodhet në katin e katërt.

Ka një sipërfaqe totale prej 105 m2

Sipërfaqe neto 90.34 m2

Sipërfaqe të përbashkët 15.2 m2.

Vjen me nje super cmim prej 840 Euro/m2

Bëjeni tuajin duke telefonuar në numrin 069 72 64 350

 • Address fufarm
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Home Deal

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Home Deal
 • Home Deal